Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk landsby

Olje på lerret
65x81
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 95 000