Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Ulving, Even(1863-1952)
Fiskevær i ettermiddagslys 1888

Olje på lerret
26x35
Signert og datert nede t.h.: E Ulving. 88.

PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 24 000