Ulving, Even(1863-1952)
Fiskevær i ettermiddagslys 1888
Olje på lerret
26x35
Signert og datert nede t.h.: E Ulving. 88.
PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000