Wentzel, Gustav(1859-1927)
I skogkanten
Olje på lerret
55x45
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "I Skogkanten".
PROVENIENS: Alfred Waldemar Garmann Larsen (1863-1950), Tulla Larsens bror.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 14 000