Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med vase og blomster 1856
Olje på lerret
35,5x27,5
Signert og datert nede t.h.: F D Böe Paris 1856.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
35,5x27,5
Vurdering