Frich, Joachim(1810-1858)
Liten pike i folkedrakt
Olje på papir, oppklebet på tykk papp
22x16
Signert nede t.h.: Frich
Piken holder en hjemmelaget sleiv og visp som hun skal prøve å selge til turistene.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 19 000