Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med frukt 1852
Olje på lerret
22x27
Signert og datert nede t.h.: F Böe Paris 1852
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
22x27
Vurdering