Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Bøe, Frants(1820-1891)
Oppstilling med frukt 1852

Olje på lerret
22x27
Signert og datert nede t.h.: F Böe Paris 1852

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 30 000