Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kvinne og barn på strand 1886
Akvarell på papir
31x26,5
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1886
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Akvarell på papir
31x26,5
Vurdering