Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Kvinne og barn på strand 1886

Akvarell på papir
31x26,5
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1886

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000