Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Skogsinteriør 1915
Olje på lerret
86x80
Signert og datert nede t.h.: R. Th. -15.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på lerret
86x80
Vurdering