Thygesen, Rudolph(1880-1953)
Trær 1927
Olje på lerret
65x60
Signert og datert nede t.h.: R. Th. -27.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
65x60
Vurdering