Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1879

Olje på lerret
38x63
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1879.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 24 000