Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Ved solnedgang i skjærgården
Olje på lerret
53x78
Signert og datert nede t.h.: Amaldus Nielsen 1886
Signert på baksiden, på blindrammen: Amaldus Nielsen. Påtegnet i rødt med tittel på baksiden, på blindrammen: "Ved Solnedgang i Skjærgaarden".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 84 000