Ulving, Even(1863-1952)
Fjordlandskap, Nord-Norge
Olje på lerret
64x101
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
64x101
Signert nede t.h.: E. Ulving.
Vurdering