Jorde, Lars(1865-1939)
Heklende kvinne i interiør 1906
Olje på lerret
72x76
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 06
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000
Olje på lerret
72x76
Vurdering