Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Haakø, Hans(1897-1984)
Fjordlandskap med hus

Olje på lerret
40x52
Signert nede t.v.: H. Haakø.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000