Haakø, Hans(1897-1984)
Fjordlandskap med hus
Olje på lerret
40x52
Signert nede t.v.: H. Haakø.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
40x52
Signert nede t.v.: H. Haakø.
Vurdering