Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Hansen-Krone, Johanne Marie(1952-)
Komposisjon med figurer 1979

Olje på lerret
114x89
Signert og datert oppe t.h.: HHK 1979.

PROVENIENS: Georg Suttner.

Vurdering
NOK 10 000

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 10 000