Sitter, Inger(1929-2015)
Blå 1968
Serigrafi
Arket: 75x55 Motivet: 58x44
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 68
Nummerert nede t.v.: 28/35.
Inger Sitter Grafikk, oeuvrekatalog nr. 54 med påtegnelse: "Opplag ukjent".
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 4 000