Auksjon mandag 28. november 2016 kl 18:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel Blå former

Fargelitografi
Arket: 76x58 Motivet: 72x55
Signert nede t.h.: Inger Sitter

Nummerert nede t.v.: 162/165.
Fra 1973-74.
Inger Sitter Grafikk, oeuvrekatalog nr. 68.

Vurdering

Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00

Tilslag NOK 5 000