Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel Blå former
Fargelitografi
Arket: 76x58 Motivet: 72x55
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 162/165.
Fra 1973-74.
Inger Sitter Grafikk, oeuvrekatalog nr. 68.
Vurdering
Auksjonert mandag 28. november 2016 kl 18:00
Tilslag NOK 5 000