Munch-Auksjonen 2016

Auksjon mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med hatt I

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt papir
Arket: 484x400 mm Motivet: 200x185 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1927
Woll 681.

Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Vurdering
NOK 100 000 USD 12 000 EUR 11 000

Tilslag NOK 110 000