To liggende løvinner
Litografi trykket i svart på tynt japanpapir
Arket: 396-400x452-454 mm Motivet: 145x276 mm
Signert med blyant nede t.h.: E Munch
Påtegnet av kunstneren med blyant nede t.h.: Probedruck (Prøvetrykk)
1913
Woll 451.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 500–4 700EUR 3 300–4 500
Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00
Tilslag NOK 35 000