Munch-Auksjonen 2016

Auksjon mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Arkitekt Henrik Bull

Litografi trykket i svart på middels tykt beige papir
Arket: 498x481 mm Motivet: 335x340 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edvard Munch

1928
Woll 685.

Auksjonert mandag 12. desember 2016 kl 14:00

Vurdering
NOK 60 000 USD 7 000 EUR 6 700

Tilslag NOK 60 000