Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Kavli, Arne(1878-1970)
Oppstilling med blomster i vase 1916

Olje på lerret
86x75
Signert og datert nede t.v.: A- Kavli - 16

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00