Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1955

Olje på lerret
70x60
Signert og datert oppe t.h.: Kai Fjell -55

Vurdering
NOK 250 000–350 000USD 29 100–40 700EUR 26 600–37 300

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 250 000