Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1955
Olje på lerret
70x60
Signert og datert oppe t.h.: Kai Fjell -55
Vurdering
NOK 250 000–350 000USD 29 100–40 700EUR 26 600–37 300
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 250 000
Olje på lerret
70x60
Vurdering