Onsager, Søren(1878-1946)
Kvinne i interiør 1930
Olje på lerret
64x70
Signert og datert nede t.h.: Sören Onsager - 30
Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 700–7 000EUR 4 300–6 400
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 66 000
Olje på lerret
64x70
Vurdering