Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Astruptunet med blomstrende frukttrær

Kullstift
24,5x31,5
Signert nede t.h.: N A

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 700–7 000 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 60 000