Heramb, Thore(1916-2014)
Våren nærmer seg 1983
Olje på lerret
81x64
Signert og datert nede t.v: Th. Heramb 83
Datert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Våren nermer seg 83".
Vurdering
NOK 35 000–45 000USD 4 100–5 200EUR 3 700–4 800
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 39 000