Rian, Johs.(1891-1981)
Sittende kvinne 1949
Blyant og akvarell på papir, lysmål
25x21
Signert og datert nede t.v.: J Rian 49
Vurdering
NOK 7 000–9 000USD 800–1 000EUR 700–1 000
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
25x21
Vurdering