Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Astrup, Nikolai (1880-1928)
Fiskeren

Fargetresnitt
38x24
Signert i platen nede t.h.: N A

Loge, Gjessing, Greve nr. 29.

PROVENIENS:

Kunstnerens familie.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 80 000–100 000 USD 9 300–11 600 EUR 8 500–10 700

Tilslag NOK 75 000