Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Sort sol

Serigrafi
102,5x74
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S.

Nummeret nede t.v.: 19/150.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 500–4 700EUR 3 200–4 300

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000