Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Sort sol
Serigrafi
102,5x74
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S.
Nummeret nede t.v.: 19/150.
Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 500–4 700EUR 3 200–4 300
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 50 000
Serigrafi
102,5x74
Nummeret nede t.v.: 19/150.
Vurdering