Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Sort sol
Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)
Sort sol

Serigrafi
102,5x74
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S.

Nummeret nede t.v.: 19/150.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 500–4 700 EUR 3 200–4 300

Tilslag NOK 50 000