Ulving, Even(1863-1952)
Fra Vrengen, Kjøpmannskjær
Olje på lerret
74x100
Signert nede t.h.: E. Ulving
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Fra Vrengen, Kjøbmanskjær".
Vurdering
NOK 40 000USD 4 700EUR 4 300
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 28 000