Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Krantz, Nils(1886-1954)
Portrett av Nikolai Astrup 1910

Kullstift på tynt beige papir, lysmål
42x36
Signert og datert nede t.v.: Krantz juli 10

Påtegnet nede t.h.: Nikolai Astrup.

Proveniens:

Kunstnerens familie.

Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 400–1 700EUR 1 300–1 600

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 21 000