Krantz, Nils(1886-1954)
Portrett av Nikolai Astrup 1910
Kullstift på tynt beige papir, lysmål
42x36
Signert og datert nede t.v.: Krantz juli 10
Påtegnet nede t.h.: Nikolai Astrup.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 12 000–15 000USD 1 400–1 700EUR 1 300–1 600
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 21 000