Kollwitz, Käthe(1867-1945)
Hjelp Russland
Litografi trykket i svart
Arket: 49,5x64-64,5 Lysmål: 46x57
Signert nede t.h.: Käthe Kollwitz
Vurdering
NOK 10 000–15 000USD 1 200–1 700EUR 1 100–1 600
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000