Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Rian, Johs. (1891-1981)
Akt i interiør

Blyant og akvarell på papir, lysmål
27x17
Signert nede t.h.: J R

Blyanttegning av akt på verso.

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 700–2 300 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 23 000