Rose, Knut(1936-2002)
Komposisjon med figurer
Olje på plate
33x41
Signert nede på midten: Knut Rose
Påtegnet på baksiden av platen med dedikasjon i 1989 fra Arnhild og Knut Rose.
Brundtland, CMB: 89.18 med tittel: "Uten tittel".
Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 300–3 500EUR 2 100–3 200
Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 18 000