Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00
Rose, Knut(1936-2002)
Komposisjon med figurer

Olje på plate
33x41
Signert nede på midten: Knut Rose

Påtegnet på baksiden av platen med dedikasjon i 1989 fra Arnhild og Knut Rose.

Brundtland, CMB: 89.18 med tittel: "Uten tittel".

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 300–3 500EUR 2 100–3 200

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 18 000