Fokus 1900

Auksjon tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Studie 1950
Rian, Johs. (1891-1981)
Studie 1950

Olje på plate
40,5x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian ca 1950

Påtegnet på lapp på baksiden av rammen: "Studie 18", også påtegnet: "Johs. Rian - Nr. 5 Studie".

Auksjonert tirsdag 30. mai 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 700–7 000 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 25 000