Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Hageparti, Rønnes
Kavli, Arne (1878-1970)
Hageparti, Rønnes

Olje på lerret
62x51
Signert nede t.v.: A-Kavli-

Påtegnet på lapp på baksiden, på blindrammen: "Fra Rønnes Sommerpensjonat Arne Kavlis hus i bakgrunnen".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 000–8 300 EUR 5 300–7 500

Tilslag NOK 45 000