Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Ditten, Johannes von (1848-1924)
Fra Ure i Lofoten

Olje på lerret
41x61,5
Signert nede t.v.: v Ditten.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Ure, Lofoten".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 4 000–6 000 USD 500–700 EUR 400–600

Tilslag NOK 3 000