Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Kvinneportrett
Krohg, Christian (1852-1925)
Kvinneportrett

Olje på papp, oppklebet på lerret
60x49
Signert nede t.v.: C Krohg

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 15 000