Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Bondeinteriør
Wentzel, Gustav (1859-1927)
Bondeinteriør

Olje på lerret
50x60
Signert nede t.h.: Gustav Wentzel

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 20 000