Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Heyerdahl, Hans (1857-1913)
Nymfe

Olje på lerret
32x30
Signert nede t.h.: Hans Heyerdahl

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000 USD 8 300–10 700 EUR 7 500–9 600

Tilslag NOK 55 000