Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Nymfe
Olje på lerret
32x30
Signert nede t.h.: Hans Heyerdahl
Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 300–10 700EUR 7 500–9 600
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 55 000
Olje på lerret
32x30
Vurdering