Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Heyerdahl, Hans(1857-1913)
Nymfe

Olje på lerret
32x30
Signert nede t.h.: Hans Heyerdahl

Vurdering
NOK 70 000–90 000USD 8 300–10 700EUR 7 500–9 600

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 55 000