Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Katolsk prosesjon i landsby 1875
Thurmann, Peder Cappelen (1839-1919)

Olje på lerret
64x103
Signert og datert nede t.h.: P. Thurmann 75

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 10 000–15 000 USD 1 200–1 800 EUR 1 100–1 600