Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Innover 1914

Olje på lerret
91x151
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1914

Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Indover af Amaldus Nielsen".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 000–8 300 EUR 5 300–7 500

Tilslag NOK 120 000