Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Innover 1914
Olje på lerret
91x151
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1914
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Indover af Amaldus Nielsen".
Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 000–8 300EUR 5 300–7 500
Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000