Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Haaland, Lauritz (1855-1938)
Innseilingen til Egersund 1908

Olje på lerret
97x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1908.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Vinddriver "Indseilingen til Egersund"".

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 50 000–70 000 USD 6 000–8 300 EUR 5 300–7 500

Tilslag NOK 50 000