Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Haaland, Lauritz(1855-1938)
Innseilingen til Egersund 1908

Olje på lerret
97x150
Signert og datert nede t.h.: Lauritz Haaland 1908.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Vinddriver "Indseilingen til Egersund"".

Vurdering
NOK 50 000–70 000USD 6 000–8 300EUR 5 300–7 500

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 50 000