Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med dampbåt

Olje på lerret
112x150
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 100 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 38 000