Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv, dampbåten kommer 1890

Olje på lerret
54x84
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1890.

Vurdering
NOK 40 000–60 000USD 4 800–7 100EUR 4 300–6 400

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 58 000