Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Fjordlandskap med folkeliv, dampbåten kommer 1890
Askevold, Anders (1834-1900)

Olje på lerret
54x84
Signert og datert nede t.v.: A: Askevold. 1890.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 100 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 58 000