Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Dahl, Hans(1849-1937)
Folkeliv i fjordlandskap

Olje på lerret
49x66
Signert nede t.v.: Hans - Dahl.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Jealousy & Love".

Vurdering
NOK 20 000–30 000USD 2 400–3 600EUR 2 100–3 200

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 34 000