Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Krohg, Christian (1852-1925)
Velkommen

Olje på lerret
81x54
Signert nede t.h.: C Krohg

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 35 000–45 000 USD 4 200–5 400 EUR 3 700–4 800

Tilslag NOK 40 000