Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Krohg, Christian(1852-1925)
Velkommen

Olje på lerret
81x54
Signert nede t.h.: C Krohg

Vurdering
NOK 35 000–45 000USD 4 200–5 400EUR 3 700–4 800

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 40 000