Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00
Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Landskap fra Jæren 1878

Olje på lerret
50x101
Signert nede t.v.: N. Ulfsten
Datert nede t.h.: Paris 1878.

Vurdering
NOK 30 000–40 000USD 3 600–4 800EUR 3 200–4 300

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000