Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Landskap fra Jæren 1878

Olje på lerret
50x101
Signert nede t.v.: N. Ulfsten
Datert nede t.h.: Paris 1878.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–40 000 USD 3 600–4 800 EUR 3 200–4 300

Tilslag NOK 20 000