Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Seilbåt i kveldslys

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 60 000–80 000 USD 7 100–9 500 EUR 6 400–8 500

Tilslag NOK 100 000