Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Pike ved seter, Gudbrandsdalen

Olje på lerret
50x79
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 40 000–60 000 USD 4 800–7 100 EUR 4 300–6 400

Tilslag NOK 42 000