Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Johnson, Kaare Espolin (1907-1994)
Grenselandet

Litografi, lysmål
62x75
Signert nede t.h.: Espolin Johnson-

Nummerert nede t.v.: 237/299. Påtegnet med tittel samt "originallitografi" nede t.v.

Auksjonert torsdag 8. juni 2017 kl 18:00

Vurdering
NOK 15 000–20 000 USD 1 800–2 400 EUR 1 600–2 100

Tilslag NOK 14 000